Kraków, Festiwal BOSS

W dniach 8 - 12 kwietnia zapraszamy na Festiwal BOSS.Jest to już 10 edycja, organizowana przez 17 miast i 40 uczelni. Festiwal BOSS to inicjatywa mająca zachęcić kształcące się obecnie nowe pokolenie przedsiębiorców do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju . Jego celem jest inspirowanie młodych i aktywnych do działania. To nie tylko forum, na którym elita europejskiego biznesu udziela porad ludziom wkraczającym na rynek pracy. Festiwal BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces to miejsce zetknięcia się dwóch światów – studenckiego i biznesowego. Takie połączenie stwarza możliwość nawiązania cennych kontaktów, które mogą w przyszłości zaprocentować owocną współpracą.

Krakowska odsłona X-tej edycji Festiwalu BOSS to 5 dni wypełnionych najwyższej jakości spotkaniami z ludźmi sukcesu, biznesmenami, przedsiębiorcami i freelancerami. To właśnie od nich aktywni i ambitni młodzi, obecnie studiujący, czy zakładający własna działalność mogą otrzymać nieocenione wsparcie merytoryczne i praktyczne. W tym roku organizacja Studenckie Forum Business Centre Club ma niezwykła przyjemność organizować już jubileuszowa, X edycje ‘’Festiwalu BOSS –Rozwój, Kariera, Sukces”. Jedno z największych, najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń biznesowych organizowanych przez młodych dla młodych na ogólnopolska skale! Nasza wartością jest mocny i profesjonalny wizerunek Festiwalu zakorzeniony w podświadomości społeczności studenckiej. Festiwal BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces stwarza jedyna, tak unikalna, a zarazem kompleksowa ofertę edukacyjna o tematyce biznesowej, dopasowana do potrzeb panujących na rynku. Krakowska odsłona X-tej edycji Festiwalu BOSS to 5 dni wypełnionych najwyższej jakości spotkaniami z ludźmi sukcesu, biznesmenami, przedsiębiorcami i freelancerami. To właśnie od nich aktywni i ambitni młodzi, obecnie studiujący, czy zakładający własna działalność mogą otrzymać nieocenione wsparcie merytoryczne i praktyczne.

X edycja biznesowego Festiwalu BOSS to 6 modułów – odpowiedz na potrzeby młodych, ambitnych i przedsiębiorczych osób, pragnących inwestować w swój rozwój.


Inżynier - stworzony z myślą o studentach i absolwentach kierunków technicznych. W jego ramach odbywać się będą szkolenia z zagadnień porywających „umysły ścisłe”, a także warsztaty z umiejętności miękkich. Współcześnie w świecie biznesu właśnie tego typu umiejętności mogą mieć duży wpływ, a nawet odegrać kluczową rolę na drodze do osiągnięcia sukcesu.


Manager 2.0
- inspirujące spotkania z ludźmi doświadczonymi na stanowiskach zarządczych oraz młodymi przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces na stanowisku managerskim. W ramach modułu odbędą się warsztaty z certykowanymi Project Managerami, którzy poprowadzą uczestników przez zakamarki profesjonalnego
zarzadząnia projektami.


Coaching & Human Resources
- cieszące się rokrocznie niesłabnącym zainteresowaniem szkolenia i warsztaty m.in. z autoprezentacji, zarządzania czasem, szybkiego czytania, komunikacji i radzenia sobie ze stresem. Inspirować i motywować do działania będą znane osobistości ze świata biznesu.


PR & Marketing - warsztaty na temat marketingu w Internecie i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych. Wystąpienia ludzi, którzy w profesjonalny sposób zajmują się tematyką marketingu politycznego. Nowością Festiwalu, w ramach tego modułu, są spotkania z przedstawicielami blogosfery, prężnie rozwijającej się grupy, kształtującej opinie społeczne.


Biznes & Start-up - spotkania z przedsiębiorcami, inwestorami i freelancerami. Szkolenia w ramach tego modułu będą kłaść nacisk na umiejętności takie jak skuteczne negocjacje i techniki sprzedaży, a także dotyczące cennej analizy rynkowej. Uczestnik będzie miał również możliwość dowiedzieć się jak założyć własną
działalność. Poruszone zostaną zagadnienia: e-biznes, start-up, panele Akademia Młodego Milionera i Real-Life Examples.


Kultura
- wykłady o biznesowym savoir-vivre i etykiecie. Propagowanie idei zrównoważonego rozwoju. Inwestycje w sztukę i kulturę. Szkolenia dla każdego twórcy i artysty, wykłady dziennikarzy, publicystów.

 

W ostatni dzień Festiwalu, 12 kwietnia w godz. 15.00 - 16.30 kpt. Marta Sziłajtis - Obiegło przeprowadzi prelekcję motywującą w oparciu o samotny rejs dookoła świata jaki odbyła w latach 2008 - 2009.

 

Festiwal BOSS

 

Szczegóły Festiwalu oraz pełny harmonogram spotkań i prelekcji TUTAJ

.

 
means
means
means
means